Кошик
10 відгуків
+380966001057
+380966001057
УкраїнаТернопільська областьТернопільвул. Лучаківського 6 // вул. Об'їзна, 12 ТК "Західний ринок" (1 ряд) // вул. Об'їзна, 12 ТЦ "Білий лебідь" (1 поверх)
Магазин-салон "Кишеня майстра"
Залишити відгук
Wallmix K-17 Клей для плитки еластичний 25кг, фото 2

Wallmix K-17 Клей для плитки еластичний 25кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Застосування: для приклеювання керамічної, кахельної, мозаїчної, плитки грес, а також плитки з граніту і каменю на поверхню: бетон, легкий бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, дерев'яна яна поверхня і гіпсокартонні плити. У сухих і вологих приміщеннях, і виконанні зовнішніх робіт.

Увага! Особливо рекомендується при будівництві басейнів, камінів, сходів, підлог з підігрівом та ін.

Уважно ознайомитися з інструкцією виробника з підготовки підстави для кладки плит і сфери використання.

Інструмент: шпатель-шкребок, одна зі сторін якого рівна, а інша зубчаста, висота зубців 4×4, 6×6, 8×8 або 10×10 мм, мірна мотузка, «хрести» для фіксації величини швів і вертикальної розмітки, гумова губка.

Увага! Не застосовувати іржавіють інструменти і посуд!

Основа повинна бути міцною, що несе, нешаткою, очищеним від пилу, жиру, інших нашарувань. Нерівності більше 20 мм, міжпанельні шви, відчини розширити і заповнити розчином. Перед заливанням поверхню очистити від пилу і обробити плівкоутворюючої ґрунтовкою. Пористі поверхні обробляти в 2 шарі. Щільні бетонні поверхні обробити ґрунтовкою (за 3-4 години до початку робіт). При влаштуванні підлог загрунтована поверхня повинна бути суху.

Увага! Всі роботи по підготовці поверхні доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт.

Температурний режим: у процесі виконання робіт і протягом наступних двох діб температура підстави розчинної суміші і навколишнього середовища повинна бути в межах t = (10-30) ° С, Вологість повітря 50-60%. Оптимальна температура виконання робіт t = (22 ± 2) ° С, вологість повітря ф = (55 ± 5)% (нормальні умови).

Увага! Унікати нанесення матеріалу на поверхню, піддається в момент нанесення місцевому обігріву і попаданню прямих сонячних променів!

Для приготування розчинної суміші використовується тільки чиста вода, до мінімально зазначеної кількості чистої води кімнатної температури додати суху суміш і ретельно перемішати до отримання однорідної маси без згустків і грудок (вручну або за допомогою електродрилі з мішалкою). Необхідна консистенція розчину досягається поступовим додаванням залишку отмеренной води. Приготований розчин витримати 5-10 хвилин для «дозрівання», потім знову ретельно перемішати. При загусанні розчинної маси її слід «оживити» короткочасним перемішуванням без додавання води. Витрата води: 0.19-0.22 л на 1 кг (приблизно 4,75-5,5 літрів на упаковку 25 кг). Необхідна консистенція суміші розчину підбирається в залежності від основи нанесення, а також від інструментів і облицювальний матеріал. «Робочий час» розчинної суміші не менше 1 години. У нормальних умовах бажано використовувати свіжоприготовлену суміш протягом 0,5 години.

Увага! Не змішувати з іншими матеріалами!

Виконання робіт: Розмітка для укладання плиток виконується за допомогою мірної мотузки. Розмір шва встановлюється спеціальними гумовими хрестиками. Розчин нанести на поверхню рівною стороною шпателя і наступним рухом «прочесати» зубчастої стороною, бажано в одному напрямку. Товщина шару не повинна перевищувати 5 мм Плитка щільно кладеться на основу і невеликими обертальними рухами вдавлюється в масу. Кладку можна підправити протягом 10 хвилин. При укладанні плитки великого розміру бажано наносити клейову масу і на зворотну поверхню плитки, при цьому клейова маса не повинна підніматися більш ніж на половину глибини шва. Плитка укладається з відкритими швами. Мінімальна товщина шва 2 мм.

Не рекомендується: укладати плитки «на олівець», впритул один до одного. Залишки розчинної суміші видаляються з поверхні плитки вологою губкою. Покладена плитка залишається на 24-48 годин (технологічна перерва), після чого шви між плитками заповнюються сумішшю розчину для заповнення швів.

Витрата: 2 кг сухої суміші на 1 м2 підстави при товщині шару 1 мм

Очищення інструментів: інструмент та обладнання очіщаються водою відразу після завершення роботи. Воду, використану для очищення інструментів, не можна застосовувати для приготування розчинної суміші.

Правила безпеки: звичайні при роботі з сухими пилоподібними матеріалами. Краплі розчинної суміші, при попаданні на шкіру змити водою. У разі потрапляння матеріалу в очі, очі слід промити великою кількістю води і, при необхідності, звернути до лікаря.

Зберігання: сухі суміші зберігаються в заводській упаковці в сухому приміщенні за температури не нижче (+5) ° С.

Транспортують усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення в критих транспортних засобах.

Увага! Виробник не несе відповідальності якщо клей для плитки еластичний К-17 використовується не правильно, а так само якщо суміш використовується в цілях, не передбачених інструкцією. Всі сухі будівельні суміші фірми Wallmix потрапляють під це правило.

 

Основні
Виробник  WALLMIX
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: 194 грн.