Кошик
10 відгуків
+380966001057
+380966001057
УкраїнаТернопільська областьТернопільвул. Лучаківського 6 // вул. Об'їзна, 12 ТК "Західний ринок" (1 ряд) // вул. Об'їзна, 12 ТЦ "Білий лебідь" (1 поверх)
Магазин-салон "Кишеня майстра"
Залишити відгук
Wallmix D-20 Стяжка для підлоги армована від 10 до 40мм 25кг, фото 2

Wallmix D-20 Стяжка для підлоги армована від 10 до 40мм 25кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

WALLMIX "D-20" цементна стяжка для облаштування та ремонту основи підлоги. Простота в застосуванні, якість виконаного покриття і прийнятну цінову пропозицію роблять цей продукт одним з найпопулярніших в лінійці продукції ТМ "WALLMIX". Застосовується як всередині так і зовні приміщень. Рекомендована товщина шару, що укладається становить від 10 до 40 мм.

 

Застосовується без обмежень у житлових і нежитлових приміщеннях, з подальшою обробкою різними декоративними покриттями для підлоги. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Рекомендується для влаштування нових, вирівнювання і ремонту існуючих бетонних, цементно-піщаних стяжок і підстав. Товщина шару 10-40 мм. Можливо механізоване нанесення. По кулі стяжки може бути покладений шар самовирівнюється статі.

Інструменти: низькооборотної дриль з насадкою для перемішування, ємність для розчину, рейка-правило, широкий шпатель сталевий, гумова планка або напівтерток, терка пінополістирольна (пластикова).

Основа повинна бути міцною. нешаткою, очищеним від пилу, жиру, інших нашарувань. Перед заливанням поверхню очистити від пилу і обробити ґрунтовкою WALLMIX UNIVERSAL. Пористі поверхні обробляти в 2 шарі. Щільні бетонні поверхні обробити контактної ґрунтовкою (за 3-4 години до початку робіт). При влаштуванні підлог загрунтована поверхня повинна бути суху.

Увага! Всі роботи по підготовці поверхні доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт.

Температурний режим! Налив стяжки підлоги виконується в приміщенні при закритих дверях і вікнах. В процесі роботи і протягом наступного тижня температура навколишнього середовища, підстави, розчинної суміші, повинна бути в межах t = (10-30) ° С, вологість повітря 50 + 60%. Оптимальна температура виконання робіт = (20 ± 2) ° C, вологість повітря Ф = (55 ± 5)% (нормальні умови).

Увага! Унікати нанесення матеріалу на поверхню, піддається в момент нанесення місцевому обігріву і попаданню прямих сонячних променів!

Для приготування розчинної суміші використовується тільки чиста вода. Суміш висипати в мінімальну кількість чистої води і перемішати з допомогою дриль з насадкою-міксером до отримання однорідної маси без грудок. Продовжуючи перемішувати, додавати воду до отримання розчину необхідної консистенції. Залишити розчин на 5 -10 хв. для "дозрівання", і потім знову ретельно перемішати. При загусанні розчинної суміші її слід "оживити" короткочасним перемішуванням без додавання води.

Витрата води 0.16-0,18 л на 1 кг сухої суміші. (Приблизно 4 – 4,5 літрів на мішок 25 кг). Годину роботи з сумішшю розчину 40 хв.

Увага! Не змішувати з іншими матеріалами!

Виконання робіт: розчинову суміш укласти на підготовлену основу. За допомогою рейки-правила, напівтертка або іншого інструменту рівномірно розподілити по поверхні. Остаточне вирівнювання і загладжування під фарбування, облицювання, укладання декоративного покриття виконується за допомогою пластикової (пенополістерольних) терки. Шар розчину необхідно оберігати від швидкого висихання, у разі необхідності, періодично зволожуючи розпиленням. При перервах у роботі більш ніж на 40 хв інструмент треба очистити від розчинної суміші і промити водою, затверділі залишки суміші можна видалити тільки механічно. Залита поверхню готова до технологічного пересування через 12-24 години. При необхідності, поверхня може бути відшліфована. Отримана поверхня готова до укладання декоративного покриття, відповідно до ДБН через 7-28 діб в залежності від товщини шару, якості основи, і кліматичних умов.

Витрата: 2 кг сухої суміші на 1 м2 підстави при товщині шару 1 мм

Інструмент та обладнання очіщаються водою відразу після завершення роботи. Воду, для використання очищення інструментів, не можна застосовувати для приготування розчинної суміші.

Правила безпеки: звичайні при роботі з сухими пилоподібними матеріалами. Краплі розчинної суміші, при попаданні на шкіру змити водою. У разі потрапляння матеріалу в очі, очі слід промити великою кількістю води і, при необхідності, звернути до лікаря.

Зберігання: сухі суміші зберігаються в заводській упаковці в сухому приміщенні за температури не нижче (+5) ° С.

Транспортують усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення в критих транспортних засобах.

Увага! Виробник не несе відповідальності якщо стяжка для підлоги D-20 використовується не правильно, а так само якщо суміш використовується в цілях, не передбачених інструкцією. Всі сухі будівельні суміші фірми Wallmix потрапляють під це правило.

Основні атрибути
Виробник  WALLMIX
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: 93 грн.