Корзина
10 отзывов
+380966001057
УкраинаТернопольская областьТернопольвул. Лучаківського 6 // вул. Об'їзна, 12 ТК "Західний ринок" (1 ряд) // вул. Об'їзна, 12 ТЦ "Білий лебідь" (1 поверх)
Магазин-салон "Кишеня майстра"
Оставить отзыв
Kolorit Standart Grunt / Зміцнюючий грунт концентрат / 2 л., фото 2

Kolorit Standart Grunt / Зміцнюючий грунт концентрат / 2 л.

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Зміцнюючий ґрунт глибокого проникнення на акрилатній основі

Призначений для зміцнення і просочення бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших поглинаючих поверхонь перед нанесенням штукатурки, шпаклівки, водно-дисперсійних фарб. Так само можна використовувати для підготування поверхні під гідро- і теплоізоляцію, наливні підлоги, укладання керамічної плитки і перед клеєнням шпалер.

Вирівнює поглинаючу здатність основи, знижує витрату фарби, покращує адгезію фарб, що наносяться, підвищує атмосферостійкість покриття.

Застосовують для ґрунтування стін і стель усередині приміщень, а також фасадів житлових, торговельних, промислових, складських та інших будівель.

Склад

Водна дисперсія акрилатного сополімеру з функціональними добавками.

Витрати на 1 шар

До 10 м2/л. На витрату впливають стан оброблюваної поверхні, а також метод і умови нанесення.

Сухий залишок

прибл. 5,5 %.

Густина

прибл. 1,0 кг/л.

Розріджувач

Вода

Спосіб нанесення

Наносити пензлем, щіткою або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023". Допускається розбавляти до 50% за об'ємом.

Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря.

Колір

Молочно-білий, після висихання безкольоровий..

Зберігання

Не допускати заморожування ґрунту! Ґрунт зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Тара

2 л; 5 л; 10 л.

Основные
Производитель  Kolorit
Страна производительУкраина
  • Цена: 80,90 грн.